Program adaptacyjny

Jeśli Państwa dziecko lepiej się czuje w kameralnej, różnowiekowej (rodzinkowej) grupie dzieci, a Państwa priorytetem przy wyborze przedszkola jest wysokiej jakości edukacja (innowacyjne, autorskie programy i nowoczesne techniki nauczania), oddana swojej pracy i świetne wykształcona kadra pedagogiczna, a także maksymalna ilość czasu przebywania dziecka w terenie, na świeżym powietrzu w ogrodzie i w sąsiadującym z nami lesie, to jesteśmy miejscem, które bez wątpienia te potrzeby zaspokoi.

„Ptasie Radio” ma wiele atutów, jednym z nich jest lokalizacja, dobrze skomunikowana lecz zaciszna,
w wolnostojącym domu z pięknym, dużym ogrodem (przy ulicy o znikomym ruchu) i lasem tuż za ogrodzeniem.

W „Ptasim Radiu” dogłębnie omawiamy i analizujemy z rodzicami potrzeby dziecka i codziennie poświęcamy czas na przekazanie opiekunom informacji o postępach i rozwoju dziecka.

Nasze przedszkole zaplanowaliśmy i urządziliśmy w sposób zapewniający jak najlepsze warunki opieki i zabawy, tak aby gwarantowały warunki zbliżone do domowych.

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnego programu adaptacyjnego (4 spotkania 60. minutowe), do którego przyjmujemy zapisy od zainteresowanych rodziców po uzgodnieniu dogodnych terminów.

Po wykorzystaniu godzin bezpłatnych istnieje możliwość wykupienia dodatkowych, płatnych godzin adaptacyjnych
(zgodnie z cennikiem obowiązującym w danym sezonie edukacyjnym).

W trosce o zapewnienie najwyższych standardów zapraszamy dziecko wraz z opiekunem w ramach wizyty indywidualnej, abyśmy mogli w komfortowej, bezpiecznej i przyjaznej atmosferze zaprezentować nasze przedszkole, kadrę, sposób pracy z dziećmi, zapraszając (nie nakłaniając) dziecko do wspólnej zabawy, zaobserwować jego gotowość do dołączenia do ptasioradyjnej grupy przedszkolnej
oraz odpowiedzieć na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Sugerujemy, aby dzieci, które chcą rozpocząć współpracę z naszym przedszkolem od września przystąpiły do programu adaptacyjnego na początku sierpnia lub w jego drugiej połowie.
Rodziców, planujących przystąpienie dzieci do programu adaptacyjnego „Ptasiego Radia” zachęcamy do zapoznania się z poniższymi plikami 😊

Istnieje możliwość uzgodnienia terminu adaptacji poprzez poniższy formularz
lub telefonicznie (nr. tel. 609 026 599)

6 + 10 =

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci zainteresowane edukacją w naszym przedszkolu oraz pragnące poznać wyjątkową atmosferę i urodę naszego niepowtarzalnego „Ptasiego Radia”!